Naszym priorytetem jest stworzenie produktu najwyższej jakości, a zadowolenie klienta z naszych usług jest dla nas największym sukcesem.

Zapraszam do współpracy,
Aleksandra Suska - Architekt

AS PiK Studio - Projektowanie i aranżacja wnętrz

Projektowanie wnętrza oraz jego wykończenie to skomplikowany i długotrwały proces inwestycyjny. Nasz zespół, składający się z architektów wnętrz oraz wykonawców różnych branż, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pomoże Państwu przez niego przejść.
Współpraca z Państwem przy opracowaniu projektu domu lub apartamentu o powierzchni do 100m² potrwa nie krócej niż 2 - 4 miesiące. Składać się na nią będą spotkania, telefony, maile. Dlatego dobrze by decyzja o powierzeniu wykonania projektu wnętrza profesjonalistom zapadła odpowiednio wcześnie. Zapewni to Państwu nie tylko zwizualizowanie wyobrażenia o wymarzonym lokum, ale przede wszystkim pozwoli optymalnie wykorzystać posiadane na ten cel środki oraz uniknąć kosztownych niekiedy pomyłek.

Podczas naszej pracy nad aranżacją wnętrza będziemy starali się nadać realne kształty Państwa wyobrażeniom, dlatego jednym z najważniejszych etapów jest przeprowadzenie rozmowy i poznanie oczekiwań, upodobań oraz potrzeb klienta.
Misją studia jest tworzenie przestrzeni wymarzonej, indywidualnej, która będzie spełniała Państwa oczekiwania, a przebywanie w niej będzie przyjemnością. W naszych projektach oraz aranżacjach korzystamy z nowych rozwiązań technologicznych by stworzyć funkcjonalne i przyjazne otoczenie.

Projekty wnętrz zawsze dostosowujemy do możliwości finansowych naszych klientów. Inspirację czerpiemy z klasyki, której detale wprowadzamy do nowoczesnych aranżacji. Uważamy, że połączenie prostych form oraz klasycznych rozwiązań designu sprawia, że wnętrza zyskują ponadczasowy wygląd. Usługi projektowania oraz aranżacji wnętrz świadczymy na terenie Bydgoszczy, jak również poza jej obszarem.
Jeżeli odpowiada Państwu charakter naszych projektów zapraszamy do współpracy.


Przykładowe projekty i aranżacje: